Загальний гороскоп Скорпіон 28 червня

Сьогодні може бути один з тих днів, коли ви не знаєте, куди звернутися, Скорпіон. Ви крутитесь навколо, і жодних направлень не виглядає добре для вас. З якоїсь причини ваш движок не вимкнеться, і ви просто продовжуєте кола. Якщо можете, зупиніться і відпочиньте. Прогуляйтеся деякий час, поки ваша голова не перестане обертатися. Зачекайте, поки повітря не очиститься, перш ніж зробити наступний великий крок.
Було б розумно не брати до уваги ваших курчат до того, як вони вилуплюються, особливо з нинішньою астральної конфігурацією. Якщо ви напевне планували робити щось особливе з любовним інтересом, стежте, як може статися непередбачене порушення, а це значить, що він не може йти вперед. Замість того, щоб реагувати на цю досаду, будьте спокійні і дозволяйте подій розкривати шлях вперед. Це може працювати краще, ніж ви собі уявляли.
Сьогодні ви будете мати свої пальці в безлічі різних пирогів, і це призведе до великих успіхів у вашій роботі. Включайте різні ідеї від різних людей і діліться успіхами. Ви можете зібрати шматочки разом, щоб створити шедевр.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.