Загальний гороскоп Козеріг 5 червня

Ви будете щасливі дізнатися, що сьогодні є насіння змін для вашої любовної життя, Козерога. Починаючи сьогодні і протягом наступного місяця або близько того, ви, ймовірно, будете вражені поворотом подій в ваших відносинах з іншими. Сюжет згущується, коли на горизонті з’являються нові люди і групи. Аспект попереду набагато менш индивидуалистичен, ніж зазвичай.
Практичні питання сьогодні дуже важливі, з нинішньої небесної енергією. Що стосується вашої любовної життя, ви можете виявити, що у вас є речі, які вам і вашому партнерові (поточного або передбачуваному) потрібно обговорити, що дозволить вам обійтися на наступному етапі в рамках спільного проекту. Важливе значення має структурування вашого дня, щоб виконати те, що вам потрібно зробити. Спустіться до нього.
Будьте більш консервативні в своєму підході. Іноді ваші дії межують з безглуздям. Багато разів така поведінка призведе вас туди, куди ви хочете піти, але прямо зараз така дія призведе тільки до катастрофи. Грайте в це прохолодно і сповільнюйтеся.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.