Загальний гороскоп Козеріг 30 червня

Сьогодні принеси речі на Землю, Козеріг. Підготуйтеся і насолоджуйтеся днем. Ви виявите, що чим більше ви уповільнює і приймаєте дбайливе, чутливе, вразливе ставлення, тим більше речей, природно, буде йти по вашому шляху. Це не день боротьби. Це день, щоб зв’язатися з іншими на симбиотическом рівні. Виховуйте себе і інших. Отримайте масаж і притискайтеся близько до тих, кого любите.
Вам не потрібно вдаватися до вина або шампанського, щоб ви сьогодні налаштовані в правильному настрої, особливо з нинішніми планетарними впливами. Якщо ви вийдете на вечірку, настрій буде заразливим, і це може бути, розповідаючи деякі з ваших кращих жартів і оповідань, які хтось помічає, який чудовий і цікавий чоловік ви є, і вирішує, що вони хотіли б бачити більше вас.
Вибуховою діалог буде зростати на вашому робочому місці і, швидше за все, ви будете його великою частиною. Майте на увазі, що цей вербальний конфлікт може бути просто тим, що необхідно, щоб очистити повітря для поліпшення відносин навколо. Не бійся.

Залишити відповідь