Загальний гороскоп Козеріг 23 червня

Можливо, вам доведеться трохи сповільнитися після неспокійного темпу останніх двох днів, Козерога. Дуже важливо, щоб ви взяли більш стриманий і чутливий підхід, особливо з питаннями, пов’язаними з серцем. Спробуйте приземлитися і зосередитися. Замість того, щоб думати про те, щоб завоювати когось, спробуйте просто відкинутися на спинку стільця і ​​отримати їх оцінку і прихильність.
Ви можете виявити, що у вас є вибір щодо того, як ви реагуєте на певну подію, що стосується вашої любовної життя, яка відбувається сьогодні. З нинішньої планетарної енергією ви можете або прийняти більш серйозний підхід, або критикувати свого партнера за те, як вони справлялися з конкретною ситуацією, або ви могли б також усвідомити, що це дійсно не така велика угода і замість цього сміятися.
Будьте захищені тим, що ви говорите іншим. Ви можете не розуміти, як ви впливаєте на людей. Небезпека полягає в тому, що ви скажете щось, що не призначене для того, щоб ваш бос або один з ваших співробітників почули. Використовуйте розсуд, або ви опинитеся в собачій упряжці.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.