Загальний гороскоп Близнюки 5 червня

Після емоційного хаосу, який ви пережили протягом останніх декількох тижнів, період, що починається сьогодні, буде досить заспокійливим. Ви можете використовувати ці більш плавні, спокійні води, щоб знову відкрити емоційну гармонію і поліпшити баланс вашого потоку енергії. Більш того, Близнюки, якщо ваше фізичне здоров’я недостатньо адекватне, майбутні тижні повинні дати вам можливість відпочити і одужати.
Поточна планетарна конфігурація показує, що ви, нарешті, відчуваєте себе досить сильним, емоційно, щоб зробити більш тверду прихильність комусь особливому. Але вам потрібно бути чесним у своїх більш глибоких почуттях і про те, що ви припускаєте в майбутньому. Оскільки ви схильні ухилятися від занадто великої інтенсивності і вважаєте за краще зупинятися на більш легких предметах, ви можете дати неправильне враження.
Помилка, яку ви не змогли зловити пару тижнів назад, повертається, щоб переслідувати вас зараз. Раптово ви зіткнулися з важкими проблемами і дуже сильною опозицією. Визнай свою помилку і працюй, щоб знайти нове рішення. Чи не заперечуйте свою роль в цьому питанні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.