Загальний гороскоп Близнюки 28 червня

У грі є суперечливий азартний аспект, який може змусити вас почувати себе дещо не впевненим, як діяти, Близнюки. З одного боку, ви відчуваєте, що хочете планувати і стабілізувати свої емоції, щоб ви могли функціонувати на повну потужність. З іншого боку, може бути щось тягне тебе в хмари. Це ваше серце каже. Послухайте його і знайдіть компроміс між двома енергіями.
Іноді речі трапляються дуже дивні з планетарними енергіями, такими як сьогоднішні. Пізніше, коли ви озираєтеся назад на цей інцидент і на те, як це почалося, це може здатися якось дуже дивною, але щасливою випадковістю долі, і все ж ви також отримуєте враження, що це не випадково. Людина, з якою ви зустрічаєтеся, здається відповіддю на молитву, яку ви довго утримували в своєму серці.
Будь-які види поїздок на короткі відстані, пов’язані з вашою кар’єрою, будуть дуже успішними. Якщо хтось потребує доручення, зробленому поза вашого робочого місця, добровільно вирушайте на роботу. Випадкова зустріч під час вашої поїздки виявиться вельми сприятливою.

Залишити відповідь