Як відіпрати плями крові з речей?

Як позбутися від плями крові

Одяг захищає нашу шкіру і організм від різних пошкоджень і забруднень, саме тому він постійно брудниться. І хочеться нам цього чи ні, але бувають ситуації, коли наш одяг забруднений кров’ю. Звучить це не найкращим чином. Незважаючи на своє страшне звучання, трапитися це може, навіть банально. Наприклад, дитина впала і подряпав коліна, дружня бійка між хлопцями також може привести до розбитих носів, чоловік дуже поспішав на роботу і необережно порізався під час гоління, тим самим забруднив білосніжну сорочку. Та й сама господиня, може поставити плями крові, обробляючи м’ясо під час готування їжі. Зовсім неважливо яким чином був забруднений одяг, головне, що господиню очікують безліч прань і відбілювань, а в підсумку улюблена річ їде на дачу. Але можна скористатися перевіреними способами, як відіпрати кров з одягу, описаними нижче.

Як відіпрати плями крові за допомогою побутової хімії та народними засобами.

Позбутися від крові на вашому одязі можна двома способами також можна їх поєднати. Ними є традиційний і народний способи. Перший, і так зрозуміло, полягає в використанні побутової хімії. У другому випадку доведеться користуватися лише підручними і побутовими засобами, наприклад, сіллю, содою, перекисом водню та іншими. Засоби побутової хімії для прання плям від крові можна розділити на кілька видів: – Порошки, які здатні виводити плями (безфосфатний порошок); – Рідкі засоби для виведення плям (Vanish OxiAction); – Тверді для виведення плям (Антипятін); – Засоби для виведення плям-спреї (Amway PreWash); – Олівець, який виводить плями (Udalix Ultra, Dr. Beckmann); – І інші подібні засоби.

Сода з засобом для виведення плям.

Після процесу замочування, пляму необхідно піддати наступних дій. У тазик з теплою водою необхідно додати соди, кількість якої повинна відповідати вазі з розрахунку в 50 грам на 1 літр води, річ повинна знаходитися в цьому розчині близько 10 годин. Коли підійде час, дістаньте річ і капніть на пляму відбілювач, потім потрібно увібрати його в тканину, і тільки зараз можна почати повноцінну прання.

Як відіпрати плями крові з речей?
Джерело: poradumo.pp.ua

Мило з нашатирним спиртом і перекисом водню.

Якщо ви виявили застарілі плями крові на одязі білого кольору, то вам просто не обійтися без 5% розчину нашатирного спирту, перекису водню і господарського мила. За допомогою ватного тампона протираємо забруднені місця нашатирним спиртом, можуть утворитися розводи по тканині, але це властиво лише для цього методу. Бувають випадки, коли пляма зникає вже після першого етапу очищення, а це значить, що далі річ можна прати як звичайно. Але якщо ж на тканини все-таки залишилися розводи, то необхідно використовувати перекис водню, змочивши ватний тампон, необхідно протерти забруднені місця поки слідів крові не залишиться. Після цієї процедури, річ намилюємо і залишаємо в холодній воді приблизно на 15 хвилин. Після цього перуть річ звичайним способом, від плями крові і сліду не залишиться

Сольовий розчин.

При пранні білих речей від плям крові допоможе розчин з солі. Потрібно взяти кілька літрів холодної води і додати до неї по 1 столовій ложці солі на кожен літр, розмішувати поки сіль повністю розчинитися. Річ, на якій є плями крові, замочіть в отриманому розчині, і залиште на кілька годин. Після цього проведіть звичайне прання в теплій воді.

Як відіпрати свіжі плями крові на одязі.

Найбільш важко вивести з одягу плями крові, особливо якщо ви упустили потрібний момент або неправильно випрали річ. Таким чином, ви назавжди можете позбутися своєї одежинки, їй вже точно не допоможе ніякий засіб, навіть відбілювач, їй пряма дорога у відро для сміття або ж на ганчірки. Але, якщо на вашому одязі виявилися сліди крові, не втрачайте ні хвилини, а скоріше скористайтеся даними порадами, які допоможуть вам в цій нелегкій ситуації.

Якщо почати прання речі, на якій кров ще свіжа і не встигла засохнути, то ця справа не відбере у вас багато зусиль і часу. Щоб від крові не залишилося і сліду, після того як забруднилися заперіть місце господарським милом, потім залиште річ на кілька годин у холодній мильній воді. Зробивши це, починаємо терти забруднене місце, зазвичай результат вже помітний, потім виконуємо звичайне прання, використовуючи для цього відбілюючий або той що виводить плями пральний порошок.

Щоб тканина не зіпсувалася хімією, при використанні різноманітних засобів по типу олівців і спреїв, то потрібно обов’язково слідувати інструкції, на упаковці все конкретно описано, і як користуватися ним, і на скільки часу залишати на плямі.

Як відіпрати засохлу кров або старі плями з одягу.

Якщо ви дуже пізно помітили, а кров на одязі вже встигла висохнути то, перед тим як що-небудь зробили, річ необхідно замочити на кілька годин у звичайну холодну воду без будь-яких засобів, а потім вже можна і починати прання.

Читайте також:Як підібрати пральний порошок?

Як відіпрати кров з джинсів.

Багато господинь рекомендують гліцериновий спосіб від кривавих плям, називаючи його найефективнішим при очищенні щільних кольорових тканин, до яких відноситься і джинсова. Баночку з гліцерином потрібно підігріти, для цього поміщаємо її в теплу воду. Ватним тампоном, змоченим в гліцерині, необхідно протерти пляму з обох сторін тканини. Гліцерин потрібно змити, добре виполоскати річ і випрати її, використовуючи теплу воду і звичайний пральний порошок.

Сподіваємося, що вищеописані поради, допоможуть вам в побуті і вам більше не знадобитися багато часу і праці на прання забрудненої одягу. Тепер ви вже точно знаєте, як швидко позбутися від плям крові зі своїх улюблених речей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.