Що відбувається в головах людини?

Наші експерти  знають що відбувається в головах людей. Занадто багато хто з нас не мають ні найменшого уявлення про те, що відбувається в наших же головах. Ми не розуміємо власних емоцій, пристрастей, ілюстрацій, потреб, способу мислення і того, чому ми іноді діємо саме так, як діємо. І навіть якщо ми розуміємо всі ці речі, ми часто виявляємо, що нам вкрай важко їх змінити.

Що відбувається в головах людини?
Що відбувається в головах людини?

Для сьогоднішнього завдання я попросив старшого наставника Академії стилю життя Томаса Скотта Маккензі підготувати повідомлення про найбільш важливий аспект гри: вашому мисленні. Якщо ваша внутрішня гра потребує нового наборі правил, матеріали цього брифінгу можуть змінити ваше життя власного життя.

Концентрація – це паливо для позитивного і негативного сприйняття. Так, наприклад, не можна дозволяти хлопцеві, підрізати вас на дорозі, зіпсувати вам день, зациклилися на цей інцидент.

«Зараз» є момент влади. У цей момент вам не заважає ніякої досвід минулого, і у вас немає зобов’язань перед майбутнім (за винятком сплати податків, звичайно).

Саме зараз ви контролюєте власну реальність. Любити – значить бути щасливим.

Люди існують завдяки любові, і розуміння цього дозволяє вам жити в стані щастя разом з самим собою, таким, яким ви є зараз, і таким, яким ви будете в майбутньому. Всі сили приходять зсередини.

Якщо хочете змінити свою реальність, звичайно, можете чекати божественного втручання. Вам вирішувати, змінювати життя чи ні. Для декого це означає перестати звинувачувати друзів, родину, роботу або суспільство в тому, що вони заважають їх соціального успіху, і почати брати відповідальність на себе.

Ефективність – мірило правди.

Посидьте в будь-якому залі суду, і ви зрозумієте, що існують багато версій правди.

Тому на вашому шляху до самовдосконалення не йдіть рабськи будь-якої теорії.

Ви не зможете знайти єдину правду, здатну допомогти вам в досягненні будь-якої мети. Просто робіть те, що працює для вас.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.