Гороскоп Водолій 8 липня

Практично використовуйте думки, які ви синтезували за останні кілька днів, Водолій. Розтягніть свої кордони і розповсюдьте свою мудрість на оточуючих вас людей. Це день, щоб вжити заходів. З’єднайтесь зі своїм серцем і рухайтеся вперед своїми планами. Зазвичай ми думаємо про наших серцях як про м’яких, ніжних і вразливих. Сьогодні думайте про своє серце як про сильного, сильному і заповзятливого.
Поточна планетарна конфігурація показує, що ви, нарешті, відчуваєте себе досить сильним, емоційно, щоб зробити більш тверду прихильність комусь особливому. Але вам потрібно бути чесним у своїх більш глибокі почуття і про те, що ви очікуєте від вас в майбутньому. Оскільки ви схильні ухилятися від занадто великої інтенсивності і вважаєте за краще зупинятися на більш легких предметах, ви можете дати неправильне враження.
У кого-то є занадто завищена ідея про себе, і, на жаль, це блокує нові ідеї, які можуть виникнути на вашому робочому місці. Ви потрапляєте в скрутне становище, так як ви не можете рухатися вперед, поки ця проблема не буде вирішена.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.