Гороскоп Водолій 20 липня

Тепер ви можете відчути тиск часу, Водолій. У цей момент вашого життя ви можете бути більш обізнані, ніж будь-коли про своє обмеженому часу, що залишився на цій планеті. Можливо, ви більше думаєте про любов і романтику і про те, що вони означають для вас. Розглянемо обмеження кожного, але не зупиняйтеся на них. Головне – обійняти сьогодні і максимально використовувати час і любов, які у вас є зараз.
Ви можете відчувати себе більш схильними поступатися примхам свого партнера, з сьогоднішнім вирівнюванням планет. Ви хотіли б відчувати, що робите все можливе, щоб задовольнити їхні потреби і забезпечити теплу та безпечну базу для них, щоб повернутися додому. Ви також можете бути особливо зацікавлені в тому, щоб робити все разом, і відчувати, що ви обидва працюєте як частина команди.
Сьогодні люди сильні люди можуть стояти на вашому шляху. Зробіть все можливе, щоб уникнути їх взагалі. Їхнє мислення не збігається з вашими. Спілкування з цими типами людей тільки ускладнить ситуацію, а не роз’яснить їх.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.