Гороскоп Водолій 11 липня

Мрії про ваше майбутнє можуть зайняти багато часу сьогодні, Водолій. Натхнення може дати реальний імпульс проектам, над якими ви працювали. Це може включати в себе художні починання або, можливо, деякі з них, які ви хочете зробити навколо будинку і двору. Спільна робота може наблизити вас до друзів, членів сім’ї та, можливо, до партнера по любові. Бесіди з ними можуть несподівано повернути.
Сьогодні може бути гуркіт невдоволення, з поточним планетарним вирівнюванням. Якщо ви берете участь в постійних відносинах, то можуть виникнути деякі розбіжності щодо того, що ви обидва відчуваєте, чого ви можете досягти в певній ситуації. Проблема полягає в тому, що у вас більше енергії і ресурсів, ніж насправді. Вам потрібно довго дивитися на те, що можливо, і зосередитися на цьому.
Переконайтеся, що ви контролюєте свою роботу, а не дозволяєте вашій роботі контролювати вас. Ви свідомо працюєте над досягненням більшої мети кар’єри, або ви просто переглядаєте пропозиції щоденної роботи з оплати рахунків? Вам вирішувати.

Залишити відповідь