Гороскоп Терези 3 липня

Зробіть перерву від свого стійкого сходження сьогодні і погляньте на світ навколо вас, Ваги. Насолоджуйтесь нічний прогулянкою з друзями і беріть активну участь в розмові. Ви виявите, що чим більше ви будете спілкуватися, тим більше ви зможете звільнити частину напруги, яке ви, можливо, навіть не усвідомлюєте. Візьміть енергію знову. Прийміть активну роль в підтримці ритму.
Життя для життя, і ви могли б зробити багато цього сьогодні, з нинішнім астральним вирівнюванням. Якщо ви виявили, що чините опір бажанням розповісти коханій людині точно, як ви себе почуваєте, тоді ви виявите, що сьогодні, різко контрастуючи, ви хочете викрикувати його з дахів і розповідати всім. Ваше небажання ділитися зникає в сильному хвилі глибоких емоцій.
Спробуйте не потрапити в драму, яка сьогодні стоїть перед певним завданням. Зробіть все можливе, щоб піднятися вище дрібної сварки і сміховинного кепкування щодо того, хто не зміг виконати певний проект і т. Д. У вас є більш важливі речі, про які потрібно турбуватися.

Залишити відповідь