Гороскоп Терези 24 липня

Для вас сьогодні має бути добре, Ваги. Скористайтеся цією можливістю і скористайтеся енергією в повному обсязі. Центрир себе і подивіться на тижні вперед. Де ви хочете бути через два місяці? Де ви хочете бути через два роки? Настав час підбити підсумки того, що у вас є, і планувати майбутнє зростання. У вас багато всього для вас, тому не витрачайте свій час на легковажність.
Сьогоднішньої небесної енергії може бути достатньо, щоб ви зрозуміли, що ваші стосунки з однією людиною потребують зцілення. Сьогодні можуть виникнути деякі проблеми, які ви намагалися приховувати або, по крайней мере, ігнорувати, хоча ви знаєте, що вони підривають якість вашої любові. Чи не затримуйся – зроби все, щоб прорвати ці бар’єри, і дайте собі нове життя в своїй романтичній життя.
Намагайтеся не перевантажуватися суперечливою інформацією, яка вас оточує сьогодні. Зробити голови або хвости всього цього, звичайно, буде непросто, але не бентежать. Робіть те, що ви робите найкраще – робіть крок за кроком і будьте терплячі.

Залишити відповідь