Гороскоп Терези 2 липня

Постарайтеся підтримувати себе у відповідності з вашими емоціями сьогодні, Терезами. Можливо, що потужна, але тонка сила повільно намагається витягнути вас з треку. Якщо так, подумайте про те, щоб зробити перерву і зробити якусь фізичну активність, щоб прокачати кров. Підіть на прогулянку з одним, щоб допомогти очистити голову, щоб ви могли більш раціонально думати про рішення, які вам потрібно зробити.
Незалежно від того, що сьогодні викликає проблему між вами і коханою людиною, ви відчуєте себе набагато краще, як тільки воно буде розібрано. Поточна астральна енергія вказує на те, що ви відчуваєте бар’єр для реального спілкування між вами, що для вас завжди складно. Спочатку купите маленький подарунок або візьміть свій мед десь особливим, а потім обережно простягніть тему, яка вас турбує. Бар’єр обов’язково впаде.
Те, що ви сказали співробітнику, швидше за все, викличе вас сьогодні. Тепер ця людина реагує так, як ви ніколи не думали, що це можливо. Ніхто не винен, крім вас. Вибачте, якщо це необхідно зробити.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.