Гороскоп Терези 10 липня

Витратьте час на свою роботу сьогодні і трохи розслабтеся, Ваги. Нехай ваша романтична природа потіє і не відчуває себе винною в тому, що вона не настільки серйозна, як ви думаєте. Переможцем дня є той, хто може посміхатися найбільше, тому введіть цей конкурс з наміром вийти на перше місце. Нагороди будуть тривати довго. Ті, з ким ви зустрічаєтеся, не зможуть допомогти посміхнутися.
Чи не попотевайте дрібні речі в своїх відносинах сьогодні, так як вашу увагу набагато краще приділяється набагато більшим, більш захоплюючим і, безумовно, більш складних питань. Нинішні планетарні впливу можуть вказувати на невелике утримання в обох вас, де ви хочете бути, але не впадайте у відчай, або думаєте, що, можливо, це не повинно бути. Якщо ви можете бути терплячим, все буде добре.
Для вас сьогодні фантастичний ментальний зсув, що відкриває двері для фантастичних нових можливостей щодо вашої кар’єри. Цикли в вашому житті, які, здається, рухалися назад, нарешті просуваються вперед. Зарядіть впевненість.

Залишити відповідь