Гороскоп Телець 8 липня

Сьогодні ви можете зіткнутися з сильною опозицією від кого-то, хто, здається, хоче прорізати ваше серце, Тельця. Насправді це послання, що нагадує вам думати про речі з точки зору колективу – єдності всіх нас. Майте на увазі велику перспективу, в якій ви бачите не тільки свою сторону проблеми. Поговоріть з людьми, яким ви довіряєте, перш ніж приймати будь-які важливі рішення.
Оскільки ви, природно, забираєте все, щоб відмити посуд до свого любовного життя дуже серйозно, сьогоднішнє планетарне вирівнювання може означати, що ви хочете зробити більш формалізоване пристрій зі справи, який до цих пір був випадковим. Ви, очевидно, користувалися компанією один одного в минулому, і настав час зробити речі більш постійними. Скажіть їм, як ви себе почуваєте.
Зараз у вас є величезні можливості для кар’єрного зростання. Просто переконайтеся, що ви не викинете все це, не звертаючи уваги на протилежну точку зору на вашу ситуацію. Грайте адвоката диявола, щоб загострити ваш план на його прекрасну точку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.