Гороскоп Телець 29 липня

Налаштуйтеся на думки інших, Тельця. Зосередження тільки на себе означає, що вам не вистачає краси і мудрості, які приходять від інших людей. Поважайте їх думку так, як ви хочете, щоб вони поважали ваші. Ваше его може перешкодити вашому мозку, поки ви не приймете урок чутливості, який він намагається навчити вас. Візьміть заднє сидіння і дозвольте комусь ще поговорити.
Здавалося, що все йде так добре, коли раптово виник якийсь блок або перешкоду в стосунках. Однак, з серцем, тому що це сталося через. Не забувайте, що нічого не відбувається випадково. Є дуже вагома причина, чому це сталося зараз. Витратьте час сьогодні, розмовляючи і дійсно працюючи, щоб зрозуміти це правильно. Не бійтеся займатися складними предметами.
Подумайте про своє начальство, як про ваших друзів і ваших союзників, замість того, щоб думати про них як про своїх ворогів. Краще мати цих людей на вашій стороні, так що зробіть все можливе, щоб працювати з ними, а не проти них. Дружнє зауваження і посмішка підуть далеко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.