Гороскоп Телець 23 липня

Ви можете налякати людей своїми драматичними, емоційними спалахами, Телець. Ваша поведінка, ймовірно, буде нестійким. Найменші речі можуть відкинути вас на божевільну тираду. Корінь цих проблем, імовірно, пов’язаний з необхідністю бути коханим, і ви відчуваєте, що інші не дають вам уваги, яке, як ви вважаєте, заслуговуєте. Намагайтеся не допустити, щоб ваше щастя так сильно залежало від дій інших. Найважливіша любов – це любов до себе.
Вам може бути важко впоратися з тим, що ви не можете отримати інформацію, яку шукаєте, від людини, що сидить перед вами. Небесна енергія вказує на те, що хоча комунікаційний потенціал хороший, ви сподіваєтеся почути певне висловлювання про почуття, і це може бути причиною проблеми. Вони налаштовані не робити себе уразливими.
Не намагайтеся підштовхнути когось ще до чогось, що він або вона не бажає робити. Чим більше ви тикнете і намагаєтеся переконати, тим більше людина буде чинити опір. Вся лестощі, чарівність і солодке слово в світі не змінять цю людину.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.