Гороскоп Телець 22 липня

Речі можуть котитися добре в любові і романтики, а потім раптово натикатися на пастку, Тельця. Можливо, вам не вдалося розпізнати важливий день народження або річницю. Можливо, вас очікували діяти певним чином або зробити те, що ви не змогли зробити. Підходьте до людини, якого ви болять чесно і вибачаючись. Ви пишете свої власні правила. Ваш шлях може відрізнятися від чужих, але це не робить його краще або гірше.
Розмова – це шлях до серця того, кого ви знаходите надзвичайно привабливим. Целестіальна енергія вказує, що все, що вам потрібно, це розповісти їм, як ви себе почуваєте; Але замість того, щоб йти за борт з пристрасними перебільшеннями про всі свої чудових якостях, простий. Злегка торкайтеся своїх емоцій – скоріше, як ви могли б згадати тільки один раз, що ви обожнюєте золото, і залиште це на цьому.
Ваше ставлення до початку дня визначить, як інші ставляться до вас всю решту дня. Не давайте іншим людям приводу не любити вас або бути неповажними до вас. Ви заслуговуєте на те, щоб до вас ставилися як до кращого, тому що ви кращі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.