Гороскоп Телець 21 липня

Сьогодні, Тельцю, питання, пов’язані з бізнесом і фінансами, вимагають негайної уваги, і це може здатися трохи бентежить. У вас багато незавершених завдань, які накопичилися? Передайте їх і дістаньтеся до них. Вони не йдуть, і ви будете почувати себе краще про все, коли вони в стороні. Ви можете виявити, що усунення цих старих справ дозволяє новим можливостям йти своїм шляхом.
Це один з тих днів, коли одягання в ваших кращих проявах, безумовно, принесе високі дивіденди. Планетарна енергія вказує на те, що чим більш привабливим ви можете виглядати (і, впевнений, ви це відчуєте), тим більше у вас шансів залучити до себе потрібну людину. Спробуйте носити одяг в м’яких напівпрозорих тканинах, з відтінком сексуального аромату. Приглушені кольори також краще – і не сміливі шаблони!
Ваше ставлення до початку дня визначить, як інші ставляться до вас всю решту дня. Не давайте іншим людям приводу не любити вас або бути неповажними до вас. Ви заслуговуєте на те, щоб до вас ставилися як до кращого, тому що ви кращі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.