Гороскоп Телець 11 липня

Сторона або збори якогось роду могло статися поблизу, Тельця. Ви можете вирішити піти. Ви могли відчувати, що у вас є одна нога в цьому світі і одна в іншій. Шлюзи інтенсивної комунікації можуть відкритися між вами і близьким другом або любовним партнером. Між вами існує щільна духовний зв’язок, і ви дійсно відчуєте її наслідки. Це майже схоже на те, як ви можете читати думки один одного!
Нинішня астральна енергія може спонукати вас, втілення відповідальності, зробити щось абсолютно нерозумно щодо вашої романтичної життя. Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб зробити собі дурня, тоді не читайте далі. Якщо ви віддасте перевагу зберегти своє почуття пристойності, тоді не піддавайтеся сліпим імпульсам – переконайтеся, що ви думаєте в першу чергу. В іншому випадку може знадобитися деякий час, щоб відновити свій авторитет.
Ви щасливі дозволити іншим робити цю роботу сьогодні, і все в порядку. Делегувати якомога більше для інших людей. Сьогодні ви краще, ніж лідер групи, ніж один з гравців. Проведіть шлях замість того, щоб бути спійманим з усією роботою бурчання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.