Гороскоп Стрілець 7 липня

Не соромтеся говорити сьогодні, Стрілець. Можливо, ніхто не чув вашу точку зору через якийсь час. Для них, ймовірно, важливо почути це. Просто тому, що люди не питають ваша думка, це не означає, що воно неважнок. У вас неймовірне інтуїтивне розуміння, яке інші не бачать. Не думайте, що вони знають, про що ви думаєте, хоча ви, ймовірно, знаєте, про що вони думають.
Поточні планетарні енергії можуть означати, що ви відчуваєте себе більш рішучими, ніж будь-коли, щоб дізнатися, як хтось відчуває до вас. Якщо ви не перебуваєте в любовних відносинах, але робите крок вперед і стрибками, тоді ви, природно, захочете дізнатися, чого очікувати далі. Можливо, настав час для деякого поглибленого розмови про те, як ви обидва почуваєтеся в прийнятті більш глибоких зобов’язань.
Настав час встановити річні цілі для себе по відношенню до вашої кар’єри. У вас є енергія “для посадки насіння”. Проведіть час самостійно, щоб розглянути, що для вас найбільш важливо, і що ви хочете виконати протягом наступних 12 місяців.

Залишити відповідь