Гороскоп Стрілець 5 липня

Перестаньте намагатися відчути всі емоції і дійсно відчуйте себе, Стрілець. Бути чуйним до потреб інших – це благодійність, але вам потрібно дивитися на себе. Зробіть чітке розходження між вашими потребами і потребами інших. Висловлюйте свої почуття оточуючим. Якщо вам це потрібно, зверніться за допомогою. Інші люди не читачі розуму. Ймовірно, вони й гадки не мають, що ви відчуваєте.
Ваша сьогоднішня дата не може йти повністю у відповідності з планом, але це не буде нудно. Сьогоднішня небесна енергія спонукає вас відкривати інтелектуальні переваги один одного, перш ніж переходити до більш пристрасним питань. Якщо ви обидва дотримуєтеся однакових переконань і ідеалів, тоді все інше стане на свої місця. Якщо немає зустрічі умів, то, як би ви не старалися, це може не продовжуватися.
Сьогодні ви можете отримати свою нагороду, не звертаючи уваги на конкретні деталі, які вимагають вашої уваги. Визнайте ці помилки, коли вони виникають, замість того, щоб прикидатися, що ви не маєте до них ніякого відношення. Наступного разу перевірте свою роботу більш уважно.

Залишити відповідь