Гороскоп Стрілець 22 липня

Інші люди, ймовірно, будуть прагнути стати і рухатися зі своїми планами, Стрілець. Можливо, вам краще трохи відкинутися назад і подивитися, як все обернеться, перш ніж ви почнете діяти. Нехай інші спочатку пройдуть через річку, щоб дізнатися кращий спосіб. Ви берете човен, пробираєтеся або шукаєте міст? Нехай хтось інший буде піддослідним кроликом, тому у вас буде вся інформація, необхідна для прийняття найбільш розумного рішення про те, як діяти.
Ви не можете відчувати занадто багато емоцій у відносинах, які у вас є в даний час. Але небесна конфігурація вказує, що ви, безумовно, знайдете розмова дуже освіченим і стимулюючим. У вас є природне розуміння прихованої сторони життя і тонких реалій, які можуть зробити або порушити будь-яке партнерство, і вам сподобається обговорювати ці різні підходи до того, щоб займатися любов’ю.
Закрийте двері на старих проектах, щоб ви могли звільнити місце для нових. У вас зараз багато вільних кінців, які викликають розумову безлад, чи усвідомлюєте ви це чи ні. Делегуйте свою роботу, займіться нею свіжими очима або повністю викиньте її.

Залишити відповідь