Гороскоп Стрілець 21 липня

Як природний цілитель, ви можете відчути сьогодні гарячкову трансформаційну енергію, яку ви повинні застосувати на практиці. Це прекрасний час для масажу або вивчення природних лікувальних процедур, таких як трави або ароматерапія. Об’єднайте їх до ваших природжених цілющими здібностями, стрільці, і ви зможете бути задоволені результатами. Прямо зараз ваш розум особливо сприйнятливий. Ви збережете більше того, що дізнаєтеся, ніж зазвичай.
Сьогоднішня планетарна енергія прекрасна для створення атмосфери чистої чуттєвості чез-тої! Якщо ви і ваше найсолодше серце потребуєте нічний любові, тоді це, безумовно, пора принести небеса на землю. Використовуйте всі свої улюблені ароматичні масла і свічки, найрозкішніші подушки і кидки, і принесіть деякі з ваших улюблених страв, тим більше вершковим і зухвалим, тим краще.
Закрийте двері на старих проектах, щоб ви могли звільнити місце для нових. У вас зараз багато вільних кінців, які викликають розумову безлад, чи усвідомлюєте ви це чи ні. Делегуйте свою роботу, займіться нею свіжими очима або повністю викиньте її.

Залишити відповідь