Гороскоп Скорпіон 9 липня

Знайти комфорт у своїй роботі сьогодні, Скорпіон. Хоча це може здатися смішним, ви виявите, що все, що перевірено в вашому списку, є найкориснішою діяльністю дня. Намагайтеся не критикувати інших. Зосередьтеся на своїх власних завданнях. Гори, які здаються занадто складними, будуть продовжувати рости, поки ви не зробите перший крок. Ваша наполегливість стане натхненням для інших.
Поточна планетарна енергія відмінно підходить для спілкування з кимось новим, хто розділяє ваші ідеї, переконання і загальну філософію. Якщо ви познайомилися з ними і сподіваєтеся, що це перетвориться в більш глибокі і більш пристрасні відносини, тоді є всі шанси, що це відбудеться, але це може відбутися не за одну ніч. Вам потрібно буде дізнатися один одного і спочатку довіряти один одному.
Сьогодні спілкування з іншими людьми може бути досить затьмарене. Ви скажете що-небудь, і люди можуть дивитися на вас так, як ніби ви говорите на абсолютно іншій мові. Можливо, вам доведеться чітко продумати речі два або три рази, перш ніж повідомлення перейде.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.