Гороскоп Скорпіон 31 липня

Швидше за все, це буде напружений день, Скорпіон. Сім’я і друзі можуть здаватися сумнівними, тому вам радять триматися подалі від їх шляху. Не турбуйтеся – це не те, що ви зробили. Це планетарна енергія. Якщо ви можете піти в приватну кімнату і закрити двері, зробіть це. Якщо хтось намагається вибрати бій, не піднімайтеся на приманку. Завтра повітря очиститься, і добрі духи знову будуть правити.
Краще пізно, ніж шкода, це історія дня. Існує так багато подій, які дуже нові і різні, що можна було б знести сьогодні. Нові зустрічі і нові обличчя обіцяють багато, і, судячи з усього, вони провіщають майбутнє. Вони, ймовірно, будуть в порядку, але просто не чекайте занадто багато чого. Зачекайте, поки ваші нові знайомі виявляться дійсно солідними.
Не дозволяйте нікому стояти на вашому шляху. Ваш час занадто дорого, щоб витрачатися на тривіальні речі. У вас є можливість зробити великі успіхи у вашій роботі сьогодні. Більшість з цих великих успіхів будуть досягнуті, коли ви будете працювати незалежно від інших.

Залишити відповідь