Гороскоп Скорпіон 27 липня

Витягніть свою мітлу з шафи сьогодні, Скорпіон. Ваше завдання – розчистити павутину з кутів вашої емоційної спальні. Використовуйте інтенсивну перетворюючу енергію дня, щоб попрощатися з застарілими і незадовільними відносинами, які залишили неприємний смак у роті. Запаліть вогонь нової ситуації і свідомо спробуйте встановити нові звички, щоб старі зразки не повторювалися.
Енергія сьогоднішньої астральної конфігурації означає, що виходити і брати участь в дискусіях, приєднуватися до комітетів і брати участь в будь-якій кількості соціальних проектів – це спосіб поліпшити вашу любовну життя. Це не станеться, просто сподіваючись зустріти кого-то особливого, але, взявши участь і активно розширюючи ваші горизонти. Таким чином, якийсь чоловік може полюбити вас за те, хто ви є.
У вас є хороша ручка того, що відбувається сьогодні, але розумійте, що ви не повністю налаштовані на ВСЕ. Зрозумійте, що як і раніше існують незнайомі вам аспекти. Вам краще визнати це, ніж прикидатися, що знаєте, коли немає.

Залишити відповідь