Гороскоп Скорпіон 11 липня

Сьогодні ваш інтелект, швидше за все, буде більш схильним, ніж зазвичай, вивчати поля, які здаються трохи умоглядними. Стародавні духовні обряди, передісторія або дивні історії можуть бути у вас на думці, Скорпіон. Ви можете шукати книги по цим предметам. Зазвичай ви схильні скептично ставитися до таких речей, але тепер ви хочете дізнатися про них. Повісьте свою логіку і дізнайтеся, що ви можете! Вам сподобається, принаймні!
Ви здатні в цей час прикидатися невіглаством і прикидатися, що нічого не знаєте про те, що швидко стає проблемою у вашій любовній життя. Поточні астральні енергії показують, що, зариваючи голову в пісок, ви насправді обманюєте себе золотий можливістю відтворити свої відносини з новим і більш позитивним лініях. Варто трохи метушні за добро, яке приведе.
Якщо ви шукаєте нову роботу, сьогодні хороший день для вас. Ідіть до дверей. Уявіть себе особисто. Зустрічайте друзів на обід. В цілому, вам потрібно вийти і підключитися до мережі. Взаємодія з іншими дасть нові можливості.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.