Гороскоп Риби 6 липня

Сьогодні ваш розум може здаватися досить похмурим, Риби, але не дозволяйте цьому заважати вам. Насправді ви виявите, що ви можете використовувати це почуття фантазії в своїх інтересах. Спробуйте принести більше чарівництва в своє життя. Ви виявите, що чим більше ви приймете свої химерні почуття і ідеї, тим більше речей встане на свої місця. Не думайте, що все в житті має бути повністю раціональним.
Поточна небесна енергія може викликати підозри, і все ж ви не можете вказувати пальцем на якийсь конкретний інцидент, щоб підтримати ваші зростаючі побоювання. В цьому випадку вам дійсно потрібно мати цю розмову, тому що якщо ви продовжуєте нічого не говорити, мовчки мовчки звинувачуючи їх у всьому – ніщо не буде дозволено. По крайней мере, коли у вас є факти, ви можете прийняти обгрунтоване рішення.
Не забудьте залишатися дисциплінованим сьогодні. Ваша тенденція може полягати в тому, щоб вийти з-під контролю, коли співробітник діє таким чином, що не несе повної відповідальності. Гнів і агресія можуть пронизувати робоче місце, але це не привід втратити свою прохолоду. Залишайся сфокусованим.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.