Гороскоп Риби 31 липня

У вас є сильний аналітичний розум, який добре послужив вам в бізнесі. На жаль, Риби, ця характеристика не завжди служить вам добре у вашому особистому житті. Ймовірно, хтось близько наїжачився від вашої відсутності співпереживання. Витратьте час, щоб задуматися про події останніх кількох тижнів. Ви випадково відправили неправильне повідомлення? Виправити будь-які ненавмисні удари. Простий «Вибачте» творитиме чудеса.
Неважливо, скільки разів ви говорите комусь – якщо вони не хочуть чути, вони стають глухими до ваших слів. Скільки разів ви вже говорили цій людині, як ви себе почуваєте, але все ж вони вперто недооцінюють вплив, який вони чинять на вас? Сьогодні вам, можливо, доведеться вдатися до деяких високоматеріальним методам, які не дають їм ніяких сумнівів в ваших намірах.
На жаль, трек, на якому ви перебуваєте, привів вас сьогодні до пробного блоку. У вас, звичайно ж, є енергія, щоб довести вашу задачу до кінця, але десь по дорозі ви втратили уявлення про свою справжню мету. Можливо, ви захочете повернутися до креслярської дошці.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.