Гороскоп Риби 31 липня

У вас є сильний аналітичний розум, який добре послужив вам в бізнесі. На жаль, Риби, ця характеристика не завжди служить вам добре у вашому особистому житті. Ймовірно, хтось близько наїжачився від вашої відсутності співпереживання. Витратьте час, щоб задуматися про події останніх кількох тижнів. Ви випадково відправили неправильне повідомлення? Виправити будь-які ненавмисні удари. Простий «Вибачте» творитиме чудеса.
Неважливо, скільки разів ви говорите комусь – якщо вони не хочуть чути, вони стають глухими до ваших слів. Скільки разів ви вже говорили цій людині, як ви себе почуваєте, але все ж вони вперто недооцінюють вплив, який вони чинять на вас? Сьогодні вам, можливо, доведеться вдатися до деяких високоматеріальним методам, які не дають їм ніяких сумнівів в ваших намірах.
На жаль, трек, на якому ви перебуваєте, привів вас сьогодні до пробного блоку. У вас, звичайно ж, є енергія, щоб довести вашу задачу до кінця, але десь по дорозі ви втратили уявлення про свою справжню мету. Можливо, ви захочете повернутися до креслярської дошці.

Залишити відповідь