Гороскоп Риби 22 липня

Ваші відносини йдуть добре з інтелектуальної точки зору, Риби, але з емоційного, ви можете відчути, що вони не так ефективні, як вам би хотілося. Можливо, ви дозволяєте своєму мозку занадто багато рухатися. Прийшов час дозволити вашому серцю взяти на себе і приділити його потребам деякий час. У міру того як ваша енергія змінюється, так буде і у людей навколо вас. Нехай вони реагують, як би вони не були. Спробуйте не засмучуватися через зміни, які слідують.
Існує дуже приємна атмосфера, яка полегшує вихід і спілкування, оскільки люди дуже відкриті для зустрічі з іншими людьми і для розмов про себе, своє життя, свої радощі і печалі. Планетарна енергія приносить романтичні обіцянки, хоча навряд чи станеться щось дуже пристрасне, що відбувається відразу, особливо якщо ви тільки що зустрілися, але просто дайте йому час.
Ще не пізно скористатися фантастичною можливістю вчорашнього дня. Імпульс з минулого пари днів будувався, змушуючи вас зробити великий крок. Зробіть це зараз, поки на вас не нападуть обмеження від інших людей.

Залишити відповідь