Гороскоп Риби 20 липня

Ситуації, що стосуються любові і романтики, швидше за все, стануть набагато важче і інтенсивніше, Риби. Чи готові ви зробити більш глибоку прихильність тому, кого любите? Вам може бути досить складно зробити тверду прихильність, тому що ви можете побоюватися свободи, яку ви втратите. Настав час зустрітися з музикою і по-справжньому присвятити себе тим, хто найбільше для вас означає.
Планетарне вирівнювання може спонукати вас більш уважно прислухатися до того, що повинна сказати ваша дата. Зазвичай вам подобається розповідати історії і виходити з усіма гострими і дотепними коментарями, але на цей раз вам буде набагато краще відомо, що тільки їх слова не передають все, що вони дійсно хочуть сказати. Вам потрібно буде називати вашу здатність читати між рядків!
Ваша енергія буде короткими, потужними сплесками. Висоти будуть високими, але мінімуми будуть низькими. Скористайтеся максимумами, але не зупиняйтеся на мінімумах. Інші люди можуть дати вам прізвисько «yo-yo». Ви напевно заробите це сьогодні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.