Гороскоп Риби 19 липня

Ви могли відчувати занепокоєння і бажання виходити на вулицю якийсь час сьогодні, Риби, але мирські завдання можуть змусити вас відкласти його. Хтось, кого ви дбаєте, може попросити послугу, і, хоча ви, можливо, не захочете допомогти цій людині, ви, ймовірно, захочете. Не дозволяйте вашому подразнення – просто зробіть це швидко і прийміть подяку людини. Увечері вирушайте на прогулянку під зорями.
Сьогоднішня планетарна енергія може означати, що поки ви бачите всю солодкість і світло на поверхні, під вами ви спокійно критикуєте свою кохану людину. Хоча нічого не говориться, вони можуть підібрати те, що все не так добре, і відчуває себе дуже роздратованим, не знаючи чому. Якщо у вас є сокира, щоб розмолоти, тоді, можливо, було б краще зробити це відкрито, замість того, щоб спокійно помахати.
З’єднаєтеся з людьми, у яких є подібна точка зору на вашу. Працювати разом. Ваші спільні зусилля будуть набагато більше, ніж сума всіх ваших індивідуальних зусиль. Якщо нічого іншого, ви зможете забрати нові чудові ідеї.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.