Гороскоп Риби 17 липня

Чи мають країни за кордоном реальні можливості для вас, Риби? Це питання, яке вам скоро доведеться відповісти. Трава може бути більш зеленої на іншій стороні світу, але чи вважаєте ви, що це не так? Може бути, мрія про роботу за кордоном – зручне пояснення незадоволеності, яке ви відчуваєте на роботі? Важливо вирішити цю загадку, тому що незабаром ви приймете деякі ключові рішення, які залежать від відповіді.
Нинішній аспект означає, що у вас є прекрасна можливість внести поправки в вашого партнера (поточний або передбачуваний) після того, як вам, можливо, було складно правильно спілкуватися. Ви зрозумієте дурість своїх шляхів і знайдете упевненість і сердечність підійти один до одного з більш позитивної позиції. Витратьте час, щоб вийти і повеселитися, так як сміх буде творити чудеса для вас обох.
Ваші слова, ймовірно, будуть мати для них суворе перевага, тому будьте обережні. Ви можете думати, що ваш жартівник дотепний і розумний, але інші люди можуть вважати його суворим і образливим. Намагайтеся не створювати ворогів на робочому місці. Замість цього подружитеся.

Залишити відповідь