Гороскоп Овен 7 липня

Можливо, ви обійдетеся, щоб уникнути зобов’язання сьогодні, Овен. Не примушуйте себе продовжувати давати кому-то втеча. Будьте сильними і нехай люди знають ваші думки, навіть якщо ви думаєте, що їхні почуття будуть пошкоджені. Ваше завдання – захистити свої емоції. Інші люди можуть впоратися самостійно. Будьте агресивні, якщо вам потрібно. Ваше власне розсудливість залежить від того, наскільки ви вірні собі.
Сьогоднішнє астральне вирівнювання означає шанс побалувати себе деякими з ваших найбільш захоплюючих і ескапістські фантазій. Якщо у вас є хтось, з ким ви можете поділитися ним, використовуйте цю можливість, щоб вийти і отримати м’яч. Якщо ви шукаєте любов, то чи не відвідуйте якісь із ваших звичайних переслідувань – спробуйте кудись зовсім по-іншому і відбираєте нову атмосферу. Ви будете раді, що ви це зробили.
Новий цикл починається для вас сьогодні, який триватиме близько чотирьох тижнів. Неймовірні можливості щодо вашої кар’єри прийдуть на ваш шлях в цей час. Хоча протягом цього періоду будуть злети і падіння, загальна перевага – ваше.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.