Гороскоп Овен 4 липня

Ваше серце може відчувати деякі дикі коливання сьогодні, Овен. Може здатися, що ваші емоції знаходяться на побіжному поїзді без треку. Якщо це так, найкраще посидіти і написати. Складіть лист, пісню або запис в журналі. Ви виявите, що ви набагато менше збентежені, ніж ви думали. Коли ви сумніваєтеся, проконсультуйтеся з тим, кого ви любите і довіряєте. Іди зі своїми інстинктами.
Якщо останнім часом у вас було відмінне почуття, що ваша улюблена життя нікуди не дінеться, тоді вас може змушувати думати знову, особливо з сьогоднішньої астральної енергією. Можливо, старе або існуюче партнерство проходить через трансформацію, і пристрасть між вами розпалюється. Або ви зустрінете когось абсолютно нового, якому вдасться вибити ваші шкарпетки. У цей час ми будемо раді.
Чи не ткніте ніс в ситуацію, про яку ви нічого не знаєте. Сьогодні відбуваються зміни на робочому місці, і напруга, ймовірно, буде встановлено. Не додавайте до цього напрузі, спостерігаючи за пошуком відповідей на питання, які вам не потрібні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.