Гороскоп Овен 4 липня

Ваше серце може відчувати деякі дикі коливання сьогодні, Овен. Може здатися, що ваші емоції знаходяться на побіжному поїзді без треку. Якщо це так, найкраще посидіти і написати. Складіть лист, пісню або запис в журналі. Ви виявите, що ви набагато менше збентежені, ніж ви думали. Коли ви сумніваєтеся, проконсультуйтеся з тим, кого ви любите і довіряєте. Іди зі своїми інстинктами.
Якщо останнім часом у вас було відмінне почуття, що ваша улюблена життя нікуди не дінеться, тоді вас може змушувати думати знову, особливо з сьогоднішньої астральної енергією. Можливо, старе або існуюче партнерство проходить через трансформацію, і пристрасть між вами розпалюється. Або ви зустрінете когось абсолютно нового, якому вдасться вибити ваші шкарпетки. У цей час ми будемо раді.
Чи не ткніте ніс в ситуацію, про яку ви нічого не знаєте. Сьогодні відбуваються зміни на робочому місці, і напруга, ймовірно, буде встановлено. Не додавайте до цього напрузі, спостерігаючи за пошуком відповідей на питання, які вам не потрібні.

Залишити відповідь