Гороскоп Овен 16 липня

Сьогодні повинні приносити приємні і вигідні зв’язки з жінками, можливо, з новими друзями. Можуть прибути соціальні запрошення, хоча, можливо, більше, ніж ви можете реально впоратися. Будьте обережні, щоб не робити занадто багато дій. Ви могли б стати дуже тонким. Поїздка на далекі землі може здатися спокусливою в цей час, Овен, але зараз не робіть певних планів. Розслабтеся і насолоджуйтеся компанією на даний момент.
Якщо ви хочете вплинути на свого партнера (поточного або передбачуваного) і улюбленого сьогодні, то не слід дотримуватися тієї ж аргументації, яку ви робили за минулий кількість тижнів. Поточна небесна енергія спонукає вас знайти інший спосіб наблизитися до всього предмету, щоб мати який-небудь реальний ефект. Але не турбуйтеся; Відповідь БУДЕ вийти з синього – на щастя.
Якщо ви готові до нового проекту на робочому місці, говорите. Ваші роботодавці можуть не розуміти ваші повні можливості, тому що ви ховаєтеся в фоновому режимі. Заплануйте зустріч з вашим босом і попросіть більше відповідальності.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.