Гороскоп Лев 9 липня

Сьогодні в твоїх емоціях є демпфер, який може залишити тебе відчуття, як горщик окропу, Лео. Просто знаючи, що є кришка на речах, які ви, ймовірно, будете нагрівати швидше, ніж зазвичай. Постарайтеся проявити свій характер. Люта лють ні до чого не приведе. Зосередьте свою енергію на впорядкування ваших матеріальних справ. Угода з фінансами, інвестиціями та довгостроковим плануванням безпеки.
Якщо ви не зробите щось абсолютно очевидне, елементи вашого любовного життя можуть стати дуже заплутаними. Енергія сьогоднішньої астральної конфігурації має той же ефект, що і дуже туманний день, і слова або деякі висловлювання, зроблені вами або вашим коханим, можуть бути прийняті декількома різними способами. Тому розумно тримати в голові свої думки, намагаючись отримати важливий момент.
Дикі звинувачення будуть поширюватися навколо робочого місця, і багато хто з них не будуть такі хороші. Підійдіть до джерела цих чуток, замість того, щоб продовжувати негативний спадний цикл образи інших, не маючи відношення до суті справи.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.