Гороскоп Лев 3 липня

Не дозволяй речам застоюватися, Лео. Прийшов час вжити заходів. У всьому, що ви робите сьогодні, подивіться, як далеко ви можете йти, а не наскільки глибоко. Покрийте широке коло тем. Зробіть паузу від своєї звичайної емоційної напруженості і просто насолоджуйтеся сонячним світлом і світлю розмовою з іншими. Тримайте речі енергійними і оптимістичними. Прийміть заходи, коли побачите, що речі позначені.
Можливо, це відсутність бачення вами або вашим партнером (поточним або ймовірним), який створює емоційну проблему. Нинішня астральна конфігурація має на увазі, що через бар’єру, який, здається, склався між вами, вам стає складніше спілкуватися в цілому. Один з вас повинен змусити м’яч котитися і просто почати цю розмову, щоб можна було зцілити ситуацію.
Будьте обережні, наступаючи на чужі пальці. Прагнучи взяти під свій контроль і виконати роботу правильно, ви можете розладнати колегу. Можливо, ви перебуваєте на чужому дерені. Подвійна перевірка перед тим, як перевищити межі вашого робочого місця.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.