Гороскоп Лев 25 липня

Можливо, ви так емоційно ставилися до певної проблеми, що ви зайшли занадто далеко, Лео. На щастя, ваші міркування нарешті наздогнали ваші почуття. Тепер прийшов час розплати. Дайте вашому мозку шанс розібратися і повернути ситуацію в рівновагу. Ваша перша тенденція може полягати в тому, щоб занадто гостро реагувати і мати справу з гойдалками в протилежному напрямку. Докладіть усіх зусиль, щоб протистояти цій спокусі.
Сьогоднішня планетарна конфігурація дає вам можливість познайомитися з тим, кого ви намагалися прикинутися, що у вас немає ніякого почуття, за вашими власними особливих причин. Енергія в повітрі означає, що речі не можуть залишатися прихованими; Вони обов’язково вийдуть назовні. Можливо, ви відчуєте натхнення, щоб зробити перший крок і розкрити свої глибші емоції.
Ви, швидше за все, засмучені іншими людьми, які, схоже, сьогодні не втрачають свою вагу. Інші не виявляють відданості і пристрасті в своїй роботі, яку ви часто показуєте в своїй. Будьте терплячі з ними, а не засуджуйте їх.

Залишити відповідь