Гороскоп Лев 14 липня

Ваше фінансове становище виглядає особливо добре зараз. Можливо, на вашому шляху буде збільшення доходу, Лео. Недоліком може бути те, що контракти можуть бути задіяні, і вам доведеться витрачати час на перегляд нудних юридичних документів, які необхідно виконати. Сьогодні багато відвідувачів можуть прийти до вас додому, можливо, обмінюватися ідеями та інформацією. Надсилайте їх додому занадто пізно. Ви хочете поспати!
Поточне планетарне вирівнювання має на увазі, що у вас є можливість зв’язатися з кимось, хто надихнув вас на закоханість. Незалежно від контексту бесіди, яку ви тримаєте з собою, це буде дуже обнадійливим, так як буде очевидно, що вони вже деякий час відчувають себе так само, як і ви. У вас може бути відмінна перша дата. Дій!
Почувши досить надуману ідею, ваша реакція буде полягати в тому, щоб ігнорувати її і рухатися далі з вашим звичайним підходом. Не будьте занадто швидкі, щоб віддати свій голос проти цієї нової концепції. Ця блискуча нова ідея може бути більш застосовна до вас, ніж ви думаєте.

Залишити відповідь