Гороскоп Лев 11 липня

Лео, ти глибокодумний мислитель, і сьогодні ваш розум не може бути в цьому світі. Книги з психології та метафізиці можуть бути привабливими. Особливо привабливі церкви, медитаційні центри та інші місця з духовної орієнтацією. Ви могли б бути присутніми там в програмі або семінарі, але в основному ви просто хочете бути наодинці зі своїми думками. Запишіть всі ідеї, як ви захочете запам’ятати їх пізніше.
Може бути кілька затримок, з сьогоднішньою астральною конфігурацією. Якби ви збиралися скористатися можливістю, яка дозволила б вашому житті любити, ви можете бути розчаровані, виявивши, що це не відбудеться відразу. Але це не означає, що нічого не відбувається. На поверхні це може бути тихо, але все поступово йде на більш тонкий рівень. Це станеться.
Зробіть авантюрний ривок вперед сьогодні. Не бійтеся ризикувати. Великий ризик приносить велику нагороду. В даний час ви, можливо, не відчуваєте, що перебуваєте на абсолютно стабільному грунті своєї кар’єри, але це прекрасно. Зробіть глибокий вдих і йдіть на це.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.