Гороскоп Козеріг 28 липня

Будьте самі сьогодні – на 100 відсотків, Козеріг. Світ потребує більшої індивідуальності. Виховуйте свої унікальні якості і щедро діліться ними зі світом. Не соромтеся взяти новий і нетрадиційний спосіб зробити щось – все. Остерігайтеся, однак, що може бути сильна, заземлювальна сила, яка намагається прив’язати вас до традицій. Не відчувайте тиску, щоб поступитися соціальної нормі.
Що-небудь може трапитися з сьогоднішньої астральної енергією, і якби ви подумали, що це буде звичайний день, подумайте ще раз. Це час початку, але вони не будуть м’якими, як прогулянка по заміському провулку, з часом, щоб мріяти і дивитися. Це буде схоже на блискавку. Той, хто, можливо, був другом, стає набагато, набагато більше, дуже швидко. Це буде повна несподіванка, будьте впевнені.
Ви сьогодні змушені робити дуже обережну роботу, і це добре. Проаналізуйте себе до найдрібніших деталей. Будьте особливо критичні. Просто переконайтеся, що ви не захопилися і почали критикувати роботу інших людей. Це буде мати неприємні наслідки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.