Гороскоп Козеріг 26 липня

Ваше мислення ясне і гостре, Козеріг і ваше розумове усвідомлення. Ви повинні використовувати його, щоб рухатися до нових, перспективних проектів. Не витрачайте час на побиття навколо куща. Розріжте суть справи. Ви легко Перехитрити своїх опонентів у грі Scrabble або в шахи. Беріть участь в заняттях, які здійснюють ваш мозок. У вас немає підстав сумніватися сьогодні.
Астральна енергія в грі може зробити вас ще більш відвертою і виразною, ніж зазвичай. В результаті ваша любовна життя може покращитися або постраждати, в залежності від того, що ви вирішите спілкуватися з усією додатковою енергією, яка прийде вам на розум. Це може допомогти зупинитися і подумати, перш ніж говорити, будь то позитивний або негативний – не дивлячись ні на що, просто не переходите наверх!
Ваш розум рухається в милю в хвилину, але ваші думки затьмарені. Будьте обережні з тим, що ви говорите людям сьогодні. Ймовірно, ви зіткнетеся зі своїми фактами, тим самим, зрештою, зіткнетеся з деякими неприємностями. Будьте обережніші з вашими словами.

Залишити відповідь