Гороскоп Козеріг 22 липня

Ваше серце активно, Козеріг, і ви, ймовірно, відчуваєте необхідність взяти на себе відповідальність за певні відносини. Замість того, щоб бути занадто поспішним в своєму прагненні до цього роману, ви, ймовірно, повинні зробити більше планування. Подивіться на ситуацію з довгострокової точки зору і подивіться, чи йде партнерство так, як ви хочете, в залежності від того, як все рухається зараз. Може бути, ви стрибаєте попереду гри.
Любов може повзти на вас зненацька, особливо з сьогоднішнім вирівнюванням планет. Ви можете бути на груповому зборах або на якомусь курсі поінформованості або навіть грати в шахи або планувати якусь діяльність, коли раптово усвідомлюєте, що людина, з якою ви ділитеся пригодами, насправді дуже багато для вас, оскільки ви Зробіть для них. Це взаємно, слава богу.
Плутанина виникне приблизно в середині дня і, швидше за все, поверне вас, якщо ви не готові до цього. Задайте своє план на початку дня, а потім скористайтеся днем, щоб пройти. Плани, розпочаті в середині дня, швидше за все, провалиться.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.