Гороскоп Козеріг 13 липня

Ваше настрій має бути досить хорошим сьогодні, Козерогом. Як правило, ви виявите, що люди будуть реагувати на вашу схильність до лідерства. Майте на увазі, що це також вказує на те, що вони, ймовірно, з більшою ймовірністю будуть чинити опір. У вас може бути схильність схилятися до дивного і нетрадиційного. Маршрут, який потрібно прийняти сьогодні, – це той, який сприяє різноманітності і революційного мислення. Будьте піонером в кожній ситуації.
Романтична ситуація, в якій ви опинитеся, пом’якшить ваше серце, що, можливо, стало запеклим недавнім кінцем відносин, які багато значили для вас. Нинішні астральні енергії мають на увазі, що людина, яку ви зустрічаєте, може відвернути ваш мозок від болю і болю, які ви відчували, і допомогти вам відчути, як ніби ви знову зможете наважитися любити.
Ваші зусилля в світі кар’єри будуть зустрінуті з великим опором сьогодні, якщо ви не будете повністю підготовлені, і у вас є всі ваші факти прямо. Інші люди захочуть отримати тверді відповіді. Кваплива, побіжна презентація не збирається продавати вашу ідею.

Залишити відповідь