Гороскоп Козеріг 11 липня

Сьогодні можуть відбутися соціальні заходи, пов’язані з мистецтвом або духовними дослідженнями. З’являться нові люди, які поділяють ваші інтереси. Любов і романтика можуть взяти казкову ауру, Козеріг. Ви могли б бачити справжніх і потенційних партнерів по любові через рожеві окуляри, бачачи тільки їх привабливі риси. Це прекрасно, і ви повинні насолоджуватися цим, поки ви не потрапляєте в нереалістичні очікування. Вони такі ж люди, як і всі інші.
Як ви часто схильні заривати свої турботи і турботи за фасад жвавій діяльності, ви можете опинитися сьогодні, працюючи пальцями до кісток, щоб не думати про фактичний стан вашої любовної життя. Поточний аспект гри показує, що перш ніж ви зробите себе хворим, краще зробити щось позитивне і прийняти ефективну лінію дій. Не відкладайте!
Напевно, ви не будете натхненні робити сьогодні багато роботи, але в цілому ваш дух на робочому місці буде позитивним. Це найкращий день для вас, щоб зустрітися з клієнтами, колегами або потенційними роботодавцями, ніж з вами, щоб спробувати зосередитися на напружену роботу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.