Гороскоп Діва 31 липня

Багато що відбулося недавно, Діва. Ви дозволили достатньо часу для його обробки? Цілком ймовірно, що великі зміни відбуваються на дому або на роботі. Залишайтеся зосередженими на роботі, а не турбуєтеся про події, над якими ви не контролюєте. Ви можете відчувати себе так, як ніби ви катаєтеся на американських гірках, але через кілька днів все заспокоїться. Блимайте, щоб налаштувати очі на дивний новий світ.
Ви, як правило, сповнені обіцянок, тому що обіцянки – це потенційні нові шлюзи, через які завтра настане яскраве і справедливе. Смішно, хоча, як люди люблять обіцянки бути збереженими, особливо якщо вони екстравагантні, щоб почати з певної романтичної обіцянки, яку ви робите сьогодні, має бути вимовлене в термінах, які ви можете зберегти, а інший може прийняти. В іншому випадку у вас можуть виникнути проблеми з вашими руками.
Настирливий співробітник може здатися вам загрозою, але при найближчому розгляді ви побачите, що якщо ви будете працювати разом з цією людиною, ви насправді виконайте зовсім небагато. Немає необхідності розглядати інших як ворогів, коли вони дійсно є союзниками.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.