Гороскоп Діва 23 липня

У вас можуть бути нескінченні ідеї, поточні через вашу голову, але трохи терпіння, щоб побачити будь-яку з них до кінця, Діва. Можливо, ви так зайняті, перескакуючи від однієї думки до наступної, що ви не берете нікого з них, щоб знати, чи варто їм переслідувати мету. Напишіть думки, коли вони приходять до вас, і перейдіть до них пізніше, коли ваш розум перебуває в більш спокійному стані.
Вам зазвичай подобається дуже прямолінійно і прямо, тому ви можете здивувати себе сьогодні, під впливом поточної планетарної енергії. З якоїсь причини, що ви не можете по-справжньому зрозуміти, ви можете виявити, що вам подобається набивати правду декількома обраними прикметниками і зображеннями, щоб зробити вас більш бажаними. Ймовірно, ваша дата буде падати!
Ви можете зробити приголомшливий прогрес в своїй роботі сьогодні, перевів у готівку одну зі своїх ідей. Зробіть це, відточуючи те, що для вас найбільш важливо, і уявляєте його в конкретній, стабільної і обгрунтованою формі. Вільне в’язання пропозиція не буде літати.

Залишити відповідь